Erhan Et-Kasap & Izgara

Hakkında

Erhan Et- Kasap & Izgara hakkında bilgilerinin yer aldığı sayfadır.

Erhan Et-Kasap & Izgara

Erhan Et-Kasap & Izgara

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde Ahmet Balın tarafından kurulan Erhan Et- Kasap & Izgara kendi besihanesinde doğal olarak beslenen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların kırmızı et ürünlerinin çiğ ve pişmiş olarak satışını  Camikebir Mahallesi Dr. Ethem Girgin Caddesi Ziraat Bankası Karşısındaki işletmesinde yapmaktadır.  

Erhan Et-Kasap & Izgara sabah 9:00’dan gece 00.00’a hizmet vermektedir.

Sektöre girdiği ilk günkü heyecanını aynı hırs ve kararlılıkla sürdüren Erhan Et-Kasap & Izgara, müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışıyla bölgesinde kalıcı, kurumsal ve örnek bir işletme olmayı hedeflemektedir.

Müşterilerinin göstermiş olduğu güvenden gücünü alan Erhan Et- Kasap & Izgara, güler yüzlü personeliyle hizmet kalitesindeki standartlarını her geçen gün yükselterek müşterilerinin tercih sebebi olmayı amaç edinmiştir.

Erhan Et-Kasap & Izgara

Kırmızı ve beyaz et ürünlerinde 2020 yılından bugüne değişmeyen kalite ve lezzet

Kırmızı etin lezzeti, etin türüne, kesimine, pişirme yöntemine ve baharatlara bağlı olarak değişir. Etin türü, hayvanın cinsi, yaşı, beslenmesi ve hareketliliği gibi faktörleri içerir. Pişirme yöntemi ise etin suyunu, rengini, kokusunu ve dokusunu etkiler. Izgara yöntemi ile pişirilen etlerde su kaybı daha az olur ve etin dış yüzeyinde karamelizasyon adı verilen bir reaksiyon sonucu lezzet artar.

Erhan Et-Kasap & Izgara olarak, müşterilerimize daima kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Gıda Politikamız

Müşterilerimizin göstermiş oldukları güvenden gücünü alan firmamız, gıda güvenliği kurallarına uygun olarak, sürdürülebilirlik, insan sağlığı, çevre ve doğaya gereken özeni göstererek çalışmalarına devam etmektedir.

Temel Değerlerimiz

Ahlakı, doğruluğu, kardeşliği ve yardımseverliği içinde barındıran ahilik kültürünü yaşatırken, Türk damak tadına uygun uygun ürünlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak temel değerlerimiz arasında yer almaktadır. 

Ekibimiz

Sektörde yılların kazandırmış olduğu deneyimle kırmızı ve beyaz ette uzmanlaşmış kasaplarımız, ızgara şefimiz, servis personelimizle hizmetinizdeyiz.

erhan balin-erhan et-kasap-izgara osmaneli bilecik

Erhan Balın

Yetkili & Kasap / Business Owner&Butcher

erkan balin--kasap-izgara osmaneli bilecik

Erkan Balın

Kasap / Butcher

ferat yazar-erhan et-kasap-izgara osmaneli bilecik

Ferat Yazar

Izgara Şefi / Grill Chef

Gokhan Turuslar-erhan et-kasap-izgara osmaneli bilecik

Gökhan Turuşlar

Servis Personeli / Waiter

burak oner-erhan et-kasap-izgara osmaneli bilecik

Burak Öner

Servis Personeli / Waiter

Eren Fırat

Servis Personeli / Waiter

× Whatsapp Sipariş Hattı